Česky   |   English   |   Pусский язык

Nabízíme veškeré stavební a řemeslné práce

Řemeslné práce a projekční služby stavební společnosti

rekonstrukce před a po

Projekční činnost

Nabízíme zpracování projektů drobných děl, návrhů interiérů a architektonických návrhů rodinných domů. Zaměřujeme se na projektovou dokumentaci ve všech etapách od studie, projektu pro stavební povolení, až po realizační dokumentace.

Poradenská činnost

Poskytujeme kvalitní poradenství ve stavebnictví. Díky dlouholetým zkušenostem a řadě úspěšně realizovaných staveb vám pomůžeme najít nejefektivnější řešení. Provedeme vás celým projektem od přípravy až po jeho realizaci.

rekonstrukce před a po
rekonstrukce před a po

Stavební dozor

Nabízíme kvalitní dozorčí činnost v oblasti pozemního stavitelství. Dbáme především na to, aby stavebník zrealizoval stavbu co nejlépe po stránce kvality, dodržení termínů a stanoveného rozpočtu. Ušetříme tak váš čas i finance.

Půdní vestavby

Posoudíme možnost úpravy půdní vestavby a z nevyužitých podkrovních prostor vytvoříme vhodné místo k obývání tak, aby vyhovovalo vašim představám a požadavkům na moderní bydlení.

rekonstrukce před a po
rekonstrukce před a po

Příprava staveb

Zajistíme kompletní přípravu stavby, včetně všech rozpočtů a stanovisek potřebných k řádnému zahájení stavebních činností. Obstaráme veškerou administrativu, která souvisí se stavebním povolením.

Veškeré řemeslné práce

Nabízíme širokou škálu řemeslných prací od zemních, zednických, sádrokartonářských, zámečnických, tesařských a pokrývačských až po instalatérské práce. Zabýváme se i montáží hydroizolací střech.

rekonstrukce před a po

MÁM ZÁJEM O NĚKTEROU Z TĚCHTO SLUŽEB

Pro přesnější nacenění vašeho požadavku přiložte prosím fotografii.
V případě více souborů vše slučte do jednoho archivu.

*Položky označené hvězdičkou jsou pro správné odeslání formuláře povinné.